Kiš miš ar rozīnēm un bikses nost / How to ride a subway without pants

11 Jan

Nezinu, kas ir lieli cipari dienas lasītāju statistikai, bet par saviem 186 lasītājiem vakar priecājos :) paldies! un, pēc publikas pieprasījuma, blogs turpmāk arī angliski – ceru, ka tikšu galā! :)

Ladies and gentlemen, here you go, catch up with my news in english too :)

Lai varētu staigāt visu dienu pa pilsētu, iepērku enerģijas rezervi/ To be able to walk around for all day long, I bought some energy supply

Tālāk ejot domāju, vai tiešām jāuzmanās, ka kaut kas var uzkrist uz galvas? / Should I really  worry about the ice falling down on my head?

Tad jau drīzāk var paklupt aiz kādas pērnās egles :) / It is easier to trip over an old Christmas tree :)

Ar šādu busu tūristi braukā, lai apskatītu Ņujorkas vietas, kas slavenas seriālos un filmās / This bus will take you on a tour to see those famous New York places seen in tv series or in movies

Un turpinot vakar iesāktās sarunas par mašīnām, šī man ļoti patiktu :) / I was telling yesterday about top 3 things that a millionaire collects and one of them was surely cars. I said also that it would be enough with one for me. This one, for example :)

Te 2 skaisti skatlogi, kuros ieskatījos –  sveiciens Agnesei un citiem dzīvnieku mīļotājiem :) / 2  windows I really liked – greetings to all animal lovers :)

Vienā no Soho ielām mani uzrunāja šis vintage veikaliņš (protams, tādu tur daudz). Zābaciņi – sveiciens Zanei B ;) Man ļoti patika dzeltenais mētelītis un izšūtā somiņa :) / From all the nice vintage stores in Soho, I liked this one. The boots are a hello to Zane B ;) I fell in love with the yellow coat and the embroidered bag :)

Tad es staigājos tālāk un meklēju mājas, kurās man patiktu dzīvot :) Šo onkuli nepaspēju noķert, kamēr vēl viņš sēdēja uz trepēm, bet varat piedalīties ainā – aicinu iekšā suni :) / Then I was looking for the houses I’d like to live in :) I missed the men while he was sitting on his doorstep but you can assist how he invites the dog in :)

Šī arī simpātiska :) / This one seems nice too :)

Visforšākais pārsteigums slēpās blakus – pirms 11 gadiem atrastā un iemīlētā kafē/restorāns – Yaffa Cafe, par kuru biju piemirsusi… / The best surprise found me just next to this house – a very nice cafe/restaurant Yaffa cafe I tried and fell in love with 11 years ago!

Un atradās arī jaunas, kurās atgriezties – just SMILE :) / I also found a new one where to return – just SMILE :)

Smaida pats Obama ar’ :) / Even Obama is smiling :)

Kundzīte ķer taksi, es uz metro / The lady waits for a taxi, I’m taking the subway

Taču tur pazemē mani gaidīja jautrāki skati! Izrādās šodien bija akcija – bikses nost! Kur īsti ir sāls, nesapratu, bet jautri bija gan tiem, kas brauca bez biksēm, gan tiem, kas uz viņiem skatījās, hehe :) / I found out that there, in the undergrouand, the life is funnier! THis was the day “Take off your pants!” I didn’t figure out why exactly they did it, except for fun, but we had some fun :)

Nu labi, pietiks, jābrauc mājās / Well, it will do, let’s go home

Pamājam Brīvības statujai! / Farewell to the Statue of Liberty!

Kā jau teicu, liels prieks, ka sekojat līdzi, bet es ļoti labprāt lasīšu arī jūsu jaunumus!  Nekautrējies, der gan meilā, gan draugos, gan fb ;) / Waiting for your news now – don’t hesitate – mail or fb, all is good :)

Advertisements

5 Responses to “Kiš miš ar rozīnēm un bikses nost / How to ride a subway without pants”

 1. Inese January 11, 2010 at 18:20 #

  Fotoreportāža ir jauka ideja :)un vēl bilingvāla! ;)

 2. zancy January 12, 2010 at 12:45 #

  paldies par sveicienu.. ;)
  tas bez-bikšu pasākums ir daļa no ImprovEverywhere pasākumiem: http://improveverywhere.com/

  man šie flašmoberi ir vienmēr trakoti patikuši un interesējuši, tāpēc maza balta skaudībiņa tavā virzienā, ka vari baudīt tos klātienē.
  pie reizes vari par to palasīt arī manā subjektīvā: http://www.subjektivs.lv/2008/10/23/zibeniga-mobilizacija-flash-mob/

 3. agnesiga January 12, 2010 at 14:03 #

  Paldies par sveicieniem :P pienjemu:O un tadu bildi sev majas gribu! tas nekas, ka man jau daudz tadu zverenu tur..:P

 4. agnesiga January 12, 2010 at 14:04 #

  Aaa un akcija ko iebildeji vispar labs :PPPP

 5. šoriņa January 12, 2010 at 16:08 #

  tā tā, tā, “kiš, miš ar rozīnēm” tā arī netika iztulkots :):) būtu interesanti

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: