Tējas maisiņa stāsts / A tea bag story

13 Jan

Vakar pēc darba biju Ņujorkas bibliotēkā. Ne tajā, kur dabūju karti un statusu, bet galvenajā ēkā, kas redzēta ne vienā vien filmā – no klasikas, piemēram, Brokastis pie Tifānija līdz mūsdienu kases gabaliem kā Sex and the City filma, kur Kerija taisījās precēties. Skaista ēka – ar milzu trepēm, augstiem griestiem un rakstainām (varbūt marmora) grīdām. Tikai fotografēt tur aizliegts… TOMĒR, riskējot tikt kaunpilni nosodītai, noķēru šo 1 kadru – kuru filmu Tev atgādina?

Taču mana gājiena sākotnējais mērķis nebija nedz filmās redzēto kadru apskate, nedz speciālo fondu izpēte (šajā bibliotēkas ēkā glabājas daudz senu un retu krājumu, kas tiek izsniegti pret īpašiem numuriņiem un citreiz arī ar īpašām atļaujām). Gāju klausīties fotogrāfa Joel Meyrowitz stāstā. Un bija interesanti! Domāju pat uzrakstīt kādu drukājamu publikāciju!

Tā kā no iekšpuses neko daudz nofotografēt neizdevās, biju priecīga atklāt, ka blakus esošajā šarmantajā Bryant Park ir slidotava! Man gan ir mērķis, kamēr vēl pieturas auksts laiks, paslidot Centrālparkā ;)

Pirms sēšanās metro, noknipsēju vēl vējaino Times Square, Obama nodod sveicienus ;)

Bet mājupceļā iečekoju, kuru dienu varētu aiziet ērtajā stāvvietā paklausīties Elīnu Garanču Metropolitēnā!

p.s. Taču nepavisam ne mazsvarīgi – sāku apjaust, kas te īsti darā notiek un ļoti nopriecājos, ka tiku pie tāda darbiņa, kā apskata uzrakstīšana speciālo izdevumu sadaļā internetam :)

p.p.s. Un tagad, dzerot tēju, pieņemu teicienu, kas rakstīts uz tās mazās lapiņas tējas maisiņa galā: Vienalga, vai Tu dod vai dalies, vai esi laips vai ne, nekad nešķiries no sava šarma!

Un kādi ir Tavi jaunumi? Vēl joprojām gaidu! Xoxo

Yesterday after work I went to the Public Library. Not the one where I got my New Yorker’s status and the library card though but to the main building which is seen in quite many movies – from the calssics like Breakfast at Tiffany’s up to contemporary Sex and the City, the Movie where Carrie was supposed to get married. It’ s a beautiful  building with huge stairs, high ceilings and ornamental floors (probably in marble). Unfortunately, it’ s prohibited to take photographs… However, I took this one and the risk to be condemned. Which movie does it remind you?

My walk’ s goal wasn’t nevertheless to look for the movies’ scenes of the Public Library, nor to find the rare and old books also held there (you need to have a number to wait for a desired book and sometimes even a special permission). I went to listen photographer Joel Meyrowitz talk. and it was really interesting. I even think about contributing a written article!

As I didn’ t have a chance to get more pictures of the inside, I was glad to discover the there is a   skating spot at the Bryant Park. My wish is to go skating at the central Park though :)

Before taking the subway, I took some photos in the windy Times Square, Obama says hello :)

But in the train I checked the dates when Latvian opera singer Elina Garanca is on stage at MET – I will probably go to see her in a comfy standing place :)

p.s. but not less important – I start to understand what is going on at Aperture and I was glad to write a description for a curated edition book for the website.

p.p.s. and now, while drinking a tea, i accept the saying written on a tea bag’ s leaf: “Whether you give or share, are kind or not, never let your grace fall.”

And what’ s new for you? xoxo


Advertisements

10 Responses to “Tējas maisiņa stāsts / A tea bag story”

 1. mk January 13, 2010 at 20:56 #

  ļoti patīk tavi piedzīvojumi!! ;))

 2. Kristiks January 13, 2010 at 22:19 #

  Paldies draudzin par jaukajiem tavas ikdienas ieskatiem- man vasara ta ari nezidevas atrast Kerijas biblioteku, lai gan atzisos.. es ka ista caca to gribeju uzmeklet. Domaju, ka ta ir ta liela biblioteka uz 5th Av (ar lielajam lauvam), bet ta nebija ista, lai gan protams, nenoliedzami skaista.. Sveicieni un bucas no minus 20 aukstas Rigas.. brrr..

  • elinaruka January 14, 2010 at 01:17 #

   paldies par sveicieniem!!! brauc ciemos – aiziesim kopa ari uz citam kerijas vietam, he he ;)

   • Kristiks January 14, 2010 at 18:45 #

    Nuu cucinas krajkasite man ir, tagad tik japiepilda, he he, un tad brauksu – brauksu!!!

   • elinaruka January 14, 2010 at 20:14 #

    lai atri pildas! man ari viena bus jaiegadajas, hehe :)

 3. Inese January 13, 2010 at 23:35 #

  Kuru filmu atgādina?

  • elinaruka January 14, 2010 at 01:16 #

   nu j,a ar kadu filmu tev saistas telefona budinas biblioteka? :)

 4. blomeens January 15, 2010 at 00:24 #

  maxvelu smartu man atgadina :PP

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: