Domām ir liels spēks / Thoughts have such a power

27 Jan

Blogs palika tukšs tieši vienu dienu. Statistika strauji kritās, bet saucieni – dod vēl! tikai dubultojās. Tad manī pamodās Francijas gados iemantotās franciskās īpašības un pie sevis nosmēju – drīz laikam būs jāpiesaka streiks, jo Tavas ziņas gaidu vēl joprojām! Streiks laikam uz brīdi tiks atlikts, jo daži sajuta manu revolucionāro noskaņojumu un metās gan komentēt, gan sūtīt zīmītes. Paldies jums! Izglābāt sevi un pārējos no buntes sekām, hehe :) Tas gan nenozīmē, ka es pārstāju gaidīt, saprotat ;) Un domām ir milzīgs spēks! Tādēļ jādomā, ko domāt!

Savukārt šorīt gāju laukā no mājas un pie sevis domāju, ka nevajadzēja sarunāt interviju tik ātri, gribētos vēl papētīt un padomāt, ko tieši man veltītajā laikā jautāt. Aizejot uz darbu, e-pastā izlasīju, ka fotogrāfs ir apslimis un intervija tiek atlikta! Nelecu no prieka gaisā, jo nodošanas termiņš tādēļ nemainās, tomēr nodomāju – re, kāda sakritība.

Šorīt arīdzan nodomāju, ka vismaz 2 iemeslu dēļ tomēr būšu priecīga atgriezties tālākajā Staten Island. Pirmkārt, lai arī ceļš ir garāks, nekad man nav jāpiedzīvo tik pārpildīts transports, ka jāpalaiž divi vilcieni garām, lai trešajā ar elkoņu palīdzību tomēr iesprauktos. Otrkārt, nav arī gadījies, ka tieši 1 pieturu pirms tās, kurā jākāpj ārā, vadītājs paziņotu, ka nākamajā, tātad, manējā vilciens neapstāsies – pēdējā brīža lēmums no parastā vilciena “uztaisīt” ekspresi. Un treškārt, Manhetena vai ceļš no vienas pilsētas gala uz otru tomēr ir ļoti drūms – iekāp metro un pavadi pazemē 45 minūtes. No Staten Island tomēr vilciens līdz kuģītim brauc pa virszemi, tad uz kuģīša var sajust arī kādu vēja brāzmu un tās 20 minūtes, kas pēc tam jāpavada metro, paskrien tik ātri, ka knapi rīta avīzīti var izlasīt.

Ilustratīvajai pusei tad nu reiz daži skati no maniem rītiem un vakariem jeb sabiedriskā transporta. Galu galā tajā pavadu vismaz 2-3 stundas dienā!!!

The blog wasn’t updated exactly for one day. The statistics went down radically but the cries “Give us more!” increased. Then my French traits came to life – if only I went on strike?! I’m still waiting for your news, you know! Well, it seems now that I will postpone the strike and you should thank those who commented and sent me some messages ;) It doesn’t mean either that I stop waiting! And the thought has such a power! So, let’s think what we think about!

This morning I was leaving and I thought that I shouldn’t have scheduled the interview so fast because I felt like researching a bit more. When I arrived at work I received a message that the photographer got sick and the interview was being postponed. I wasn’t so relieved at the end because the deadline won’t change but I thought about the coincidence!

This morning I also thought that it won’t be so bad to go back to Staten Island. Firstly, even if the route is longer, I never need to let 2 trains pass only because they are “overloaded” and then try to get into the third. Secondly, it has never arrived either that one stop before mine they decide to make a express train of your local and the next stop is cancelled. And thirdly, the time I need to spend underground in Manhattan is depressing at the end. To get to Manhattan from Staten Island, I take a train “on the ground”, then I can even feel a nice breeze on the ferry and those 20 minutes I finally need to spend on the subway pass really quickly while reading the morning paper.

The illustrative part for this time then is from those 2-3 hours I spend on the road! :)

Advertisements

4 Responses to “Domām ir liels spēks / Thoughts have such a power”

 1. Iveta January 27, 2010 at 20:13 #

  a vot Maskavā metro fotografēt ir aizlietgts:)

  • elinaruka January 27, 2010 at 22:08 #

   Labi tad, ka es Nujorka ;) Francija savukart visi blautu – kapec fotograffe? kur liksi? vini ir loti jutigi par fotografesanos, tomer publiska telpa paliek publiska…

   • Lote January 27, 2010 at 17:08 #

    A tu sāc ņemt līdzi metro adīklīšus kā īstena megapoles pilsone! Divas darbadienas turp-atpakaļ un jau šalle gatava. Nedēļas bilance – vesels komplekts ar cepuri un cimdiem! ;)

   • elinaruka January 27, 2010 at 18:52 #

    varētu jau adīt un tamborēt, bet tie vilcieni tik pilni, ka nejūtu vairs pat sevi, ha ha :) labi, neatrunāšos, drīz būšu atpakaļ SI, no turienes pusotru stundu tomēr “retāks” transports, būs vien jāada ;)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: