Kur zāle zaļāka un debesis zilākas/Where the grass is greener and the sky is more blue

8 Feb

Ja domājat, ka tagad sākšu skaistu pasaku par Ameriku-sapņu zemi, tad maldāties. Zeme, kur zāle ir zaļāka un debesis ir zilākas, ir bērnība!

Šodien darba pauzē (strādāju pie raksta-intervijas Foto Kvartālam) aizskrēju līdz veikalam pēc piena. Un saldumu plauktā (kā par skādi gadījās pa ceļam uz piena skapi) mani uzrunāja bērnības atmiņas – Hershey’s Kisses! Atceros, kā bērnībā šos un citus kārumus saņēmām no radiem ārzemēs, un manā atmiņā šīs garšas un baudas bija saglabājušās kā lielākais dārgums. Nopirku paku skaisti violetā toņa tumšās šokolādes bučiņas. Tikai diemžēl manā pieaugušā dzīves posmā esmu nobaudījusi citus kārumus un spīdīgajos papīrīšos iesaiņotās amerikāņu šokolādītes garšas kārpiņas vairs neuzrunāja… Eh, kāda vilšanās! Tagad tās priecē acis un būs gardums manai dzīvokļa saimniecei!

If you think that now I am going to tell a beautiful story about the dream country A,erica then you’re wrong. The place where the grass is greener and the sky is more blue is the childhood!

Today while a little brake (I am working on my article-interview for Latvian photography magazine) I went to buy some milk. And on the sweets shelf (it accidentally happened to be on my way to the milk shelf) my attention was kept by Hershey’s Kisses! I remember how I was treated with these and other foreign sweets our relatives brought from America and I had kept them as the sweetest treasures. I bought a pack of violet dark chocolate kisses. Unfortunately, in my adult life I have tried other sweets and these bright chocolates didn’t reply anymore to my needs… How sad! Now they are just a nice ornament to my eyes and a treat to my roomy!

Advertisements

2 Responses to “Kur zāle zaļāka un debesis zilākas/Where the grass is greener and the sky is more blue”

  1. zancy February 8, 2010 at 16:11 #

    haha trāpīgi – es arī hersheys kisses atceros no bērnības. bet zini – ir lietas, kas arī pēc laika ir labas, piem, filma “labirints” par meiteni un rūķu karali – skatījos un nevarēju vien nopriecāties – vēl foršāk, nekā bērnībā likās! tikai citi akcenti – tur tas sāls!

    • elinaruka February 8, 2010 at 16:47 #

      ja, ir gan, piemeram skittles vai m&m’s, hehe :) un ari kadas filmas un citas lietas :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: