Klasiskas vērtības/The Classic Values

25 Feb

Šodien pēc darba (un pirms majas darba) aizskrēju uz izstādes atklāšanu šikā galerijā uz 5. avēnijas – Edwynn Houk Gallery (http://www.houkgallery.com/). Izstādē “Krāsas pionieri: Šors, Maierovics, Eglestons” apskatāmas nu jau klasiskas 70.gadu krāsu fotogrāfijas, manuprāt, ar pievienoto vērtību to vienkāršības un kvalitātes dēļ. Ja nu kādam ir luste iegādāties kādu no šīm, varu pačukstēt faktus no cenu listes.

This night after work (and before home work) I ran to a fancy gallery on the 5th avenue  – Edwynn Houk Gallery (http://www.houkgallery.com/). “Pioneers of Color: Shore, Meyerowitz, Eggleston” shows already classic color work with additional value for their simplicity and quality. If anyone feels ready to buy any of these, I can whisper the prices from the list:

Šors par $24, 000/Shore for $24,000

Maierovics par $40,000/Meyerowitz for $40,000

Eglestons par $20,000/Eggleston for $20,000

Satiku arī Džoelu Maierovicu, kurš sveicinot ne tikai paspieda roku, bet arī iedeva buču! Iepazīstināja arī ar kundzi, kas nebeidza lielīt, cik ļoti Džoelam patikusi mūsu saruna-intervija! Tas ir kompliments, jo intervijas viņam ir bijušas daudz. Jūtos saviļņota!

I met Joel Meyerowitz too who not only shake my hand to say hello but gave me a kiss! Then he introduced me to his wife who praised me how glad Joel was about our talk-interview! What a compliment! Joel has dad so many! I’m thrilled!

Advertisements

4 Responses to “Klasiskas vērtības/The Classic Values”

 1. Iveta March 4, 2010 at 17:49 #

  Man reizēm pienāk citu fotogrāfu vēstules ar piedāvājumu mainīties ar printiem.. Tev vajadzēja šo triku piedāvāt Džoelam:)

  • elinaruka March 4, 2010 at 20:36 #

   ha ha, piemeram, iemainit $ 40 000 novertetu bildi pret nezinamas fotografes veikumu, jaaa :)

 2. Ulrika March 12, 2010 at 08:00 #

  To vidējo es ar varētu Tā novērtēt.. nu bet.. neko neaprotu no fotogrāfijas… un tāpat man neviens nevarētu iestāstīt, ka tā jāpērk par 40 000 ..

  • elinaruka March 12, 2010 at 09:47 #

   es ari nezinu, vai tas japardod un japerk par 40 000, tas ir diskutejams jautajums, cik ir atbilstosa cena makslai, fotografijai… Jauns fotografs, kas tikko paradas uz foto skatuves, pardod darbus par $1500, ta ka cels lidz daudziem tukstosiem ir gars!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: