8.marts/March 8th

8 Mar

Man 8.marts par patīkamu pārsteigumu izrādījās brīvdiena. Tā teikt, uzprasījos – tā kā strādāju nedēļas nogalē iepriekš minētajos šovos, netīšām liku ņemt vērā darba likumu, kas neļauj strādāt ilgāk kā 6 dienas bez brīvdienām. Es jau tā biju nostrādājusi 7, tādēļ šodien pelnīti uz darbu negāju! Prieks dubultā, jo ārā bija neticami skaists laiks, izrādās, ka temperatūra bija uzkāpusi vēl augstāk, kā stāstīju, līdz +17 (tagad saprotu, kādēļ man tik silti bija :)

Tagad esmu mājās patīkami nogurusi pēc brīnišķīgas foto pastaigas saulainajās ielās un parkos! Devos uz Bronksu turpināt iesākto sēriju (par to, kad būs gatava). Un pirms miega aši parādīšu pavasarīgas vēsmas! Izsaktās, ka kaut kas sākt dīgt un spraukties laukā zaļāks! // My March 8th surprisingly came out to be a day off. I maybe asked for it – as I worked for 7 days in row, I absolutely had right to have this day off not to brake the law. My joy was double because it was beautiful outside! The temperature went up to +17 (no wonder I was really hot!) Now I’m back home tired from a sunny photo walk in the streets and parks. I went to the Bronx to continue my photo project (which I will show when it will be finished). Until then, I can show some spring breezes – it seems that it will soon get greener!

Kā arī Džoela (tā paša, kas Maierovics) pozitīvā ietekmē parkā atradu pa kādam radījumam. (starp citu, intervija diemžēl bū jāgaida līdz FK 3.numuram, tātad, tikai jūnijā… Un silti iesaku atbalstīt FK līdz tam arī, jo laiki esot ļoti grūti…) // Joel (the same as Meyerowitz) has influenced me positively to look for different creatures!

Un vēl acīs iekrita šī mājiņa. Tās ielas katrai mājai bija nosaukums, šī ir franciski – mīļotā! :) // And I also noticed this building. All of them in that street has a name and this one – beloved in French! :)

Advertisements

5 Responses to “8.marts/March 8th”

 1. zancy March 15, 2010 at 16:24 #

  pavasarīgu vēsmu pilnā fotoreportāža dod cerību, ka arī Rīgā kaut kad iestāsies pavasaris.. pašlaik gan joprojām pieturas ziema un pat pamanās puteņot..

 2. andrin March 16, 2010 at 03:37 #

  ņujorka,londona,parīze un tokija ir labākie cilvēku izgudrojumi!

  bet īpaši ny un londona,jo tur ir tik daudz parki!
  esmu iemīlējusies!

  Elīnīt, ietinies pilsētā un izbudi līdz mielēm. Bet atceries kā lurmans dziedāja tajā dziesmā: live in ny once, but leave before it makes you too hard

  sveicieni!

  • elinaruka March 16, 2010 at 08:48 #

   tu esi bijusi NY? ja, parki ir ari mana milestiba! brivdienas saksu meklet manu isto perfekto vietu dzimsanas dienas piknikam! :)

 3. andrin March 22, 2010 at 14:37 #

  nē, ny vēl neesmu bijusi, toties pasūtu The New Yorker, kas katru mēnesi man atnes pilsētas DNS un tīkamus rakstus :) bet zinu,ka 14% Ņujorkas ir parki, Londonā tie ir ap 30%, tā ka pat puse no Londonas parkiem jau ir skaisti noteiktiņ

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: