Cilveki ir divaini/People are strange

20 Apr

Visi. Mes visi esam divaini. Katrs par katru divainaks! Nav tacu normala cilveka modelis, pec ka vadities! Un pat, ja kads apgalvo, ka ir tadu izveidojies, man vai Tev vins pilnigi noteikti var skist vel divainaks. Katram savi kriteriji.

Kapec es par to domaju un raksu? Tapat vien. Izgaju no majas loti laicigi, tikai vilciens bija jagaida 15 minutes. Ta nu es staveju pazeme un veroju cilvekus. Ir tadi, kas vienkarsi visu laiku veras tuneli, vai vilciens jau nenak. Tad tie, kas bubina zem deguna: “Kur ir tas sasoditais vilciens? Cik ilgi var gaidit? Neticami!” Vel citi tramigi skatas pulksteni ik pec 15 sekundem un tad skali noelsas. Dazi klust dusmigi. Un citi vienkarsi klausas muziku vai lasa rita avizi. Ko gan katra no sim darbibam mainis vilciena atraka atnaksana? Kad vilciens pienaks, tad pienaks. Bet katram ir savs savaldibas un mera limits. Man ari.

Man, piemeram, nepatik, ja cilveki velk kajas. Darba ir 1 kolege, kas izskatas briniskigi – skaista, smaidosa, ar lielisku augumu apveltita piecdesmitgadniece. Bet vina velk kajas! Viss skaistums, vismaz mana acu prieksa, sabruk. Vai tas parsmarzojusas sievietes – viena tada, kas varetu pusi pudelites no rita uzputusi sev virsu, nostajas blakus vilciena un tad tev vina japacies. Labi, ka nepaliek slikti!

Lai dzivo divainie cilveki!

All. We all are strange. One stranger than other!  There is no normal people model to take an example from! And even if there was, someone who would have made it, could seem even stranger to me or to you. Everyone has his own criteria.

Why am I thinking and writing about it? Just like that. I left the house perfectly on time, except I had to wait for a train about for 15 minutes. So I was standing there underground and did people watching. There are some who stare all the time into the tunnel to see if the train is yet coming. Then those, who mumble under their noses: “Where is the f… train? How long are we supposed to wait? Unbelievable!” Then some are looking anxiously at their watch every 15 seconds and then gasp loudly. Some get angry. And then some are simply listening to their music or reading a paper. How can any of these actions change the fact that train is not coming? It will arrive at one point. But everyone has his limits for composure and measures. Me too.

I, for example, don’t like when people are dragging their feet. I have a wonderful-looking colleague – she is beautiful, smily  and has a amazing body for her 50ies. But she drags her feet! All the beauty disappears in my eyes. Or, those woman that use half of their perfume’s bottle in the morning – one like that gets in the train and stands next to you – you can almost faint!

Long life for strange people!

Advertisements

10 Responses to “Cilveki ir divaini/People are strange”

 1. Agnese April 20, 2010 at 15:21 #

  kur dīvaino cilvēku bildes? :)

  • elinaruka April 20, 2010 at 15:52 #

   Ehkc, pirmkart, nebija lidzi fot aparats (viena no retajam reizem) un otrkart, man dazreiz ir neerti fotografet, neprasot. un, kad paprasa, tad ir cita bilde. well… :)

 2. Kni April 21, 2010 at 00:46 #

  Tā kā vakardien atzinos, ka lasu, tad šodien arī saņemos parādīties.
  Dīvaino cilvēku skaits laikam ir proporcionāls konkrētās pilsētas iedzīvotāju skaitam. Kādreiz kad daudz sanāca braukāt ar sabiedrisko transportu, šādus gadījās sastapt.

  Par to vilciena gaidīšanu. Jums nav kāda tablo, kas rādītu, cik līdz vilcienam vēl minūšu? Ja ir, tad tāda nervoza pulkstenī lūkošanās un zem deguna bubināšana, ir vairāk nekā muļķīga. Cilvēkam patīk, ja viņam pasaka, ka tas un tas notiks tieši tad un tad. Vai arī, ja noticis, kas štruntīgs, tad cilvēks kļūst mierīgāks, ja viņam pasaka, ka bēdas beigsies nākamnedēļ trešdien 12:38.

  Iedomājies, cik daudzi uzelpotu, ja viņiem apsolītu, ka šobrīd notiekošais ekonomikas haoss beigsies 2011. gada 24. februārā 14:21 =) …un dīvaiņi uzelpo. Tik jauki, ka viņi ir.

  • elinaruka April 21, 2010 at 05:35 #

   Paldies, ka parādījies! :)
   Ņujorka ar tablo ir ļoti švaki apgādāta – Parīzē noteikti tādu ir vairāk. Te tādi ir tikai dažās vietās, galvenokārt L līnijai.
   Jā, lai arī kā cilvēki apgalvo, ka viņiem interesē nezināmais, vecā labā precizitāte un skaidrība ir svarīgākas.
   Redzēs, ko varēs novērot šodien! :)

   • Kni April 21, 2010 at 05:44 #

    Es taču aizmirsu pašu galveno! Tu teici, ka neērti fotografēt neprasot. Tā kā man fotoaparāta nav vispār, savus dīvaiņus uz mēdzu zīmēt. Pavisam pa vienkāršo.. Paintā vai PS. Svarīgi tikai atcerēties detaļas. :)

   • elinaruka April 21, 2010 at 05:55 #

    jā, es redz zīmēt tik labi neprotu, tādēļ detaļas visbiežāk mēģinu aprakstīt! :)

   • elinaruka April 21, 2010 at 06:07 #

    Tev arī foršs blogs! Smuki raksti un smukas lietas taisi! pielieku grāmatzīmi! redzi, labi, ka pieteicies! :)

 3. Baiba Tetere April 21, 2010 at 04:56 #

  man ir teorija – katra dīvainums ar vecumu izpaužas vēl spilgtāk! pati arī vēroju un cenšos noformulēt cilvēka dīvainumus – nu tādā ziņkārības līmenī un ar apbrīnu. jā, citreiz kaut kas uzkrīt uz nerva ar’!

 4. pagesalive April 21, 2010 at 09:23 #

  Reiz lasīju par pētījumu. Cilvēkiem, kad viņi bija gaidījuši transportu pieturā vien pāris minūtes jautāja, kā viņiem liekas, cik ilgi viņi gaida? – atbildēs gaidīšanas laiks tika pareizināts ar divi vai trīs. Respektīvi, ja gaidīja 5min, likās, ka visas 10-15min. Tur jau tas āķis, ka tad, kad kaut ko gaidi, tad liekas, ka laiks velkas. Bet, kad esi notikumu (patīkamu, interesantu) virpulī, tad laiks skrien, skrien, skrien….

  • elinaruka April 21, 2010 at 09:31 #

   ir jau ir ta, tikai cilveki klust tik nervozi, ka varetu izraisit pat vulkana izvirdumu :D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: