Dzeramnauda/Tips

22 Apr

Ņujorkā viss grozās ap dzeramnaudām. Paēd, padzer, nogriez matus… visur papildus jāatstāj dzeramnauda. Savukārt tie, kas jebkurā no šiem darbiem strādā, no tām pārsvarā dzīvo.

Es šodien biju spontāna un arī sagādāju nosacītu dzeramnaudu – šo un to, ko nerakstu savā blogā pa reizei (1-2 reizes mēnesī) publicēšu citā blogā. Tīri citas auditorijas un papildus tējas naudas dēļ.

Savukārt šovakar, ejot uz metro, redzēju 2 foršus kadrus – meitene, kurai uz T-krekla rakstīts: “Man patīk puiši, kas šķiro atkritumus”

un vīrieties, kas stāv skvērā ar milzu plakātu kaklā “Es biju vārdiski agresīvs, Melisa, lūdzu, atvaino.”

New York is all about tips. Eat, drink, cut your hair… you always need to leave a tip. But those who do any of these jobs, live from the tip money.

I was spontaneous today and said yes to a certain tip money – something I don’t write on my blog I will publish once or twice a month in another one. I wanted to enlarge the audience and yes, have some money to bye a drink.

But on my way home, I saw two excellent scenes – a girl who was wearing a T-shirt :I love boys who recycle” and a guy who was standing with this huge post around his neck: “I was verbally abusive, I’m sorry, Melissa!”

Advertisements

5 Responses to “Dzeramnauda/Tips”

 1. Kni April 23, 2010 at 06:01 #

  Es ceru, ka Melisa piedos un ka puisis vairs tā nedarīs, taču šāda uzdrīkstēšanās iet parkā ar plakātu pastāvēt, mīļi! ļoti!

  Elīnai košu nedēļas nogali!
  Mums šodien sniga :D :D :D

  • elinaruka April 23, 2010 at 06:06 #

   ohohooo, sniegs!!! trako daba šogad, bet laikam jau tās ir lielākas sekas – 2 postošas zemestrīces un vulkāna izvirdums pēdējā laikā – ir par ko padomāt!
   Ceru, ka netiksiet ieputināti atkal!

 2. maija April 23, 2010 at 12:23 #

  No otras puses – būtu ļoti komiski iemīlēt kādu tikai tāpēc, ka viņš šķiro atkritumus :-)))

  • elinaruka April 23, 2010 at 12:31 #

   tikai tāpēc laikam būtu pat ļoti komisks iemesls :D un komisks ari T-krekls uz kura rakstīts “I recycle (ar simbolu) boys” :)

 3. lola April 24, 2010 at 07:34 #

  Hi, hi, hi! Man labāk patīk tavs piedāvātais T-krekla variants. Bet ja godīgi man kaitna T-krekli ar uzrakstiem- pietiek ar miljoniem uzbāzīgiem uzrakstiem pilsētvidē. Daudz labāk par hipsteru meitenēm un viņu T-Krekliem ir vīrieši ar plakātiem parkos!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: