Sava Istaba/A Room of One’s Own

26 Apr

Vakar es pārvācos uz SAVU pirmo istabu Ņujorkā! Man beidzot ir sava telpa! Prieks un gandarījums! Un vēlme vēlreiz izlasīt Virdžinijas Vulfas “Sava istaba”.

Pārvākšanās bija visai jautrs un ņujorkiešiem (un ne tikai) neierasts process – trīs braucieni ar metro, katrs 1h (vienā virzienā). 2 no 3, tātad ar somām, braucieniem kāds izpalīdzīgs vīriešu kārtas pārstāvis nostiepa tos smagumus pa trepēm lejā (vai uzstiepa augšā), jo ir tik daudz metro staciju bez ekslatoriem vai lifta!

Kad biju iztīrījusi un ievilkusi tās mantas istabā, skrēju tālāk – uz dzimšanas dienas boulinga spēli! Nebiju spēlējusi, ai, pat neatceros, kad pēdējo reizi spēlēju un, ziniet, paliku pēdējā vietā :D Jautri bija tāpat.

Kopumā sanāk, ka vakar metro pavadīju kādas 8 stundas!!! Un tad salds miegs…

Šorīt jūtos labi nogurusi un nevaru vien iesākt dienas darbus, taču ir skaidrs, ka ir sācies jauns periods – kaut kā beigas ir jaunā sākums!

P.S. būs būs vairāk bildes no manas istabas un dzīvesvietas, tikai pacietību! Šī saucas “pamodos un nospiedu slēdzi, jo Kalns lūdza parādīt skatu pa logu!”

Yesterday I moved to MY first room in New York! I finally have my own little space! Joy and satisfaction! And a wish to read once more Virginia Wolfš “A Room of One’s Own”.

The moving was a funny and a rare (at least for New Yorkers) process – 3 round trips with the subway, each of t hem for an hour (one way). 2 out of 3 I got some guy who helped me out to carry the heavy  stuff up or down the stairs – did you know there are so many subway stations without an escalator or an elevator?!

When I cleaned the room and put the stuff in, I ran to the birthday bowling party. I hadn’t played for.. I don’t even remember when was the last time! Unfortunately, I stayed at the very last place… But still had fun!

In total, I spent about 8 hours in the subway yesterday!!! And then, sweet dreams…

Today I am tired and can’t start the day but one thing is clear – a new period has started – something that ends is a new beginning!

P.S. I will show more pictures later, some patience! But this one is “I  woke up and pushed the shutter because a friend of mine wanted to know what I see from the window!”

Advertisements

6 Responses to “Sava Istaba/A Room of One’s Own”

 1. Agnese April 26, 2010 at 13:49 #

  Apsveicu!!! tas ir brīnišķīgi. Sava vieta! Lai labi iedzīvojas!

 2. zancy April 26, 2010 at 14:47 #

  Heheeee beidzot! tev nebija tā, ka no rīta atver acis, un tad saberzē, un tad aizver un atver, lai saprastu, kur esi? :)
  vienu tējas krūzi šovakar uz tavu istabu iedzeršu! :)

  • elinaruka April 26, 2010 at 14:59 #

   nē, tik traki pazudusi tulkojumā es neesmu! :) bija tā – zvana modinātājs, nospiežu un gandrīz laižos miegā no jauna. varbūt vajadzēja paņemt brīvdienu!!! :)

 3. toms ķ. April 26, 2010 at 16:42 #

  tagad gaidīsi ciemos?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: