Saules enerģija/The Energy of the Sun

2 Jun

Vai jums kādreiz ir tā bijis, ka nevarat atgūties no brīvdienām? Man tā šoriez ir! Pavadīju 3 1/2 brīnišķīgas dienas kalnos un esmu saulainas enerģijas pilna, kas gan negrib iet kopā ar ikdienas ritmu.

Brīvdienas bija aktīvas – kāpām kalnā, skrējām (kopā ar putniem, zaķiem un citiem meža zvēriem), gājām uz ezeru, sacentāmies lēkšanā ar lecamauklu… Bijām uz āra kino – amerikāņi saka, ka tā jau esot vēsture, bet man dikti patika – varbūt tieši tā retro šarma dēļ!

Un vēl es atcerējos vasaru pirms 11 gadiem! Tā bija  mana pirmā vasara prom no mājām – es strādāju Amerikas latviešu nometnē. Nestāstīšu visas dullības, kas tika sastrādātas un piedzīvotas, bet atcerējos tās ar smaidu un vieglu nostaļģiju – trakā “jaunība”!

Have you ever experienced the feeling that you can’t recover from the holiday? Well, I have a hard time! I spent 3 1/2 wonderful days at the mountains and I’m fulfilled with the energy of the sun which somehow doesn’t go well together with my daily rhythm.

These days were active – we climbed the mountain, ran (with the birds, rabbits and other wild animals), went to the lake, competed in row jumping… We also went to a drive-in movie; americans say that is a history but I loved it, maybe because of its retro charm!

And I remembered the summer 11 years ago! That was my first summer away from home – I was working at American Latvian summer camp. I won’t name all the crazy things I did and experienced but I remembered them with a smile and a little dose of nostalgia – the crazy “youth”!

Advertisements

5 Responses to “Saules enerģija/The Energy of the Sun”

 1. Kni June 3, 2010 at 02:05 #

  Ja ar PS palīdzību nodzēstu tos kalnus, tad droši varētu teikt, ka esi bijusi tepat kaut kur mūsu pusē =)
  Puikiņi ar sakrāsotajām mēlēm glauni.

  Ak, jā, no brīvdienām var pat ļoti nogurt un atgūties ne tik. Tuvākie datumi, kad to varēs atkal piedzīvot – Jāņu laiks. Vesela rinda brīvdien būs. Iespēja savārīt ziepes, sadarīt glupības, atpūsties vai kādam citam gluži pretēji – strādāt.

  • elinaruka June 3, 2010 at 07:05 #

   jā, sapņu zemē amerikā jāņu nav un kā reizi strādāšu izstādes atklāšanā, līgo līgo! :))

 2. zancy June 3, 2010 at 15:15 #

  trakoti patīk tā bilde ar puikām ;)

  • elinaruka June 3, 2010 at 15:18 #

   he he, šie saēdās to saldējumu, kuru mamma ļauj nopirkt tikai īpašos gadījumos :D savādāk viņiem tiek dabīgie, kas mēles nekrāso ;)

  • elinaruka June 3, 2010 at 15:20 #

   bet varbūt tu domāji citu?! visās, kurās nav daba, īstenībā ir puikas!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: