Sirmgalvis un domino/The old man and domino

23 Jul

Pēdējo dienu sajūtu vislabāk raksturotu vēlme piespiest pauzes pogu, lai ir laiks padomāt iespējas bez notikumu paralēlas attīstības. Neiegrimšu garlaicīgās detaļās, jo problēma vēl jorpojām ir mājvieta – palikusi nedēļa un tad varēšu oficiāli saukties par bezpajumtnieci, ha ha :) Es smejos, jā! Tas ir vienīgais, ko varu darīt.

Savādāk, jau sen gribēju pastāstīt par kādu sirmgalvi. Viņš dzīvo manā rajonā un “iepazinos” ar viņu manā rīta ceļā uz metro. Viņš vienmēr ved savu mazdēlu (es domāju, ka tas ir viņa mazdēls, bet, eju nu sazini!) uz skolu uz sava velosipēda. Sirmgalvis ir ļoti stilīgs. Viņš konstanti ievēro savu stilu un valkā tikai baltu! Viņš pats ir melns, bet pat viņa ritenis ir balts! Viņš arīdzan valkā baltu hūtīti un viņam ir sirma bārda. Man viņš liekas ļoti simpātisks :) Viņa ritenim ir tā smukā taurīte ar melnu gaisa baloniņu un 2 lieli spoguļi uz garām kājiņām. Mazdēls sēž uz bagāžnieka, apķeries ar rokām ap viņa vidukli un tā viņi pabauc katru rītu man garām pretējā virzienā. Man liekas, ka es viņu vienreiz redzēju pilsētā. Ieraudzīju un plaši pasmaidīju!

Un tā otra foršā lieta šajā rajonā vasarā ir domino spēles. Vīrieši (ah, vai tiešām te jāsaskata kāda dzimumu nevienlīdzība?!) iznes pie mājas durvīm galdu un krēslus un spēlē. Domino sit augstu vilni! Un es atkal noraugos ar plašu smaidu!

***

My feeling during the past few days could be the best described as a necessity to press the pause button, so I would be able to think through the possibilities without the parallel development of events. I won’t go into the details but the problem is called “home question”. I have still nowhere to go, in a week – call me homeless, ha ha :) Yes, I’m laughing, that’s the thing I can do.

Anyhow, I wanted to tell you about an old man, it’s been a while. He lives in the same area as I do and I “met” him on one morning on my way to the subway. He always bikes his grand son (that I think is his grand son, but you never know!) to the school. The old man is very stylish. He constantly considers his way of wearing only the white. He himself is black but even his bike is white! He always wears a white panama and his grey beard. I find him very sweet! His bike has this nice trumpet horn and two mirrors on long legs. His grand son sits on the luggage carrier, with his hands around grandpa’s waist. This is how they always bike in the opposite direction. I think I once saw him in the city and smiled widely!

The second cool thing about my neighborhood in the summer is the domino playing. The men (do I really need to understand this as a discrimination?) bring a table and chairs outside  and play. The domino rolls!  And I can smile again!

Advertisements

6 Responses to “Sirmgalvis un domino/The old man and domino”

 1. baiba July 25, 2010 at 04:51 #

  kolosāli par sirmgalvi! es liekas drīz būšu otrā pozīcijā, kad vajadzēs savu dzīvokli piedāvāt īrēt!! elīna, apsoli, ka palīdzēsi ar sludināšanas kampaņu!! bučas un padomāšu kā varu palīdzēt tev ar dzīvokļa meklēšanu (sazinies ar Jason?!) – pagaidām uzmundrinoši apskāvieni!

  • elinaruka July 25, 2010 at 09:14 #

   lūdzu, jaunumus, miss tetere!!! paldies par uzmundrinošajiem apskāvieniem! bučas mīļā! :*

  • Kni July 26, 2010 at 13:19 #

   Ja tā drīkst.. te ir kāds, kurš meklē dzīves vietu, ja Tu Rīgā, protams -> aldishofmanis(at)gmail.com

   • elinaruka July 26, 2010 at 13:22 #

    tas nu gan butu varen jautri, ja mes ar Aldi kopa dzivotu. Vai ne, Aldi?! ;)

 2. Agnese July 25, 2010 at 15:04 #

  Sveicieni! Arī vēlu veiksmi Tev dzīvesvietas meklējumos! un zini, beidzamajā brīdī notiek brīnumi! Taču varu padalīties, ka pirms 2 dienām spēlēju Domino StPetersburg! Bučas!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: