11.septembris pēc 9 gadiem/ 9/11 9 years later

11 Sep

Paspēju pēc darba un iztādes atklāšanas, kurā piedalījās daži paziņas, aizskriet uz jauku 11. septembra atceres pasākumu pie Hudsonas upes – budistu mūki laida ūdenī gaismas laternas un cienāja ar rīsiem un pupiņu čili mērci. Mieru visiem!

After the work and an opening of some friends’ exhibit,  I managed to run for a nice memorial on Hudson river – Buddhist monks put light lanterns in the water and gave a free dinner – rice with beens. Peace to everyone!

Advertisements

3 Responses to “11.septembris pēc 9 gadiem/ 9/11 9 years later”

 1. Kni September 12, 2010 at 12:57 #

  Pirms kāda laika noskatījos filmu “Remember me”. Biju tikusi pie tās jau pasenāk, bet nevarēju saņemties noskatīties dēļ viena no galvenajiem aktieriem.. dēļ tā Krēslas vampīra.

  Filma man diez ko neinteresēja, līdz pienāca tās beigas, kad viss it kā bija nokārtojies – tēvs atkal atradis ceļu pie meitas, dēls pie tēva un bijusī sieva ar siltu smaidu devās laukā no mājas… un tad uz tāfeles skolā bija uzraksts kā jau skolās: September 11, 2001. Dēls stāvēja pie loga vienā no dvīņu torņiem un tajā mirklī man viss iekšā sagriezās. Filma, kas mani nebija ne tikai uzrunājusi, bet arī nespēja noturēt manu uzmanību cik tur tās minūtes, pēkšņi plēsa mani uz pusēm sāpēs. Sēdēju uz grīdas un raudāju par visiem tiem, kam nepaveicās.

  Lai miers.

  • elinaruka September 12, 2010 at 13:02 #

   jā, man arī pietika vakar ar šo jauko un mīļo pasākumu, lai saskumdinātu…

 2. elīza September 14, 2010 at 11:18 #

  cik foršai gan jābūt ņujorkai, lai no rīta godinātu kristiešus, pusdienlaikā protestētu pret mošejām, bet vakarā ēstu pie budistiem..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: