V.I.P.

8 Oct

Jūs taču visi ziniet teicienu, ka visam pienāk pirmā reize. Man tad beidzot pienāca tā, kad varu iet Ņujorkā uz ballīti, kur esmu VIP sarakstā! Levi’s, kas taisa džinsus, atbalsta arī mākslu un bija noorganizējuši foto darbnīcu. Tā būs vaļā līdz 18.decembrim un interesenti par brīvu var iet izmēģināt visādas kameras – sākot no veciem filmu nikoniem un leikām, līdz hasselbladiem un digitālām leikām, var nobildēties studijā, printēt utt, vārdu sakot, uzzināt, kas ir foto pasaule gandrīz no a līdz z. Aperture malziet piedalās, tā nu arī mani ielūdza uz atklāšanu. Redzēju, kā galvenās izstādes (Tiny Vices, New Work New York) bildes krīt no sienām, nobildējos ar Keitu foto kabīnītē, iedzēru kādu kokteilīti un socializējos. Bija ok :)

***

You know the saying that there is the first time for everything. Yesterday I had my first time as VIP guest of t he party in NY! Levi’s (the same company that makes jeans) love also arts. They have organized the photography workshop that will be open to public  until December 18th. You would have a chance to try all kind of different cameras (film and digital, 24×36 and medium format), take a picture in the studio, print – well, to discover the photo world almost from a to z. Aperture is a guest and takes part in this adventure, so I had the possibility to attend the party. I saw how the main exhibition’s (tiny Vices: New Work, New York) work was falling down of the walls (oops), took some photos with Kate in the photo booth, had a drink and spent my little socializing moment. It was fine! :)

 

 

Advertisements

4 Responses to “V.I.P.”

 1. Agnesiga October 8, 2010 at 12:51 #

  ehem bildes gan bija kvalitativi piekartas;) bet reports labs! gribu vel

  • elinaruka October 8, 2010 at 12:56 #

   OMG, šī diena jāiekaļ skurstenī! ja nemaldos, šis ir PIRMAIS koments no tevis, Agnese!!! Paklanos un pasakos :))
   p.s. nē, otrais gan, pirmais bija apsveikums ar bloga uzsākšanu, tātad starp pirmo un otro tieši 9 mēneši kā apagājuši! :)

 2. baiba October 8, 2010 at 14:27 #

  hehe – šausmīgi jautri izskatās!! ļoti patīk bilde, kur rāmīši un rokas – absolūti origināli!! sveicieni no bibliotēkas – man H.F. Talbota peripētijas,t.i., fotogrāfijas pats sākums.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: