Prasības/Demands

18 Jan

Manas istabas biedrenes meklē manu aizstājēju. Sākumā teica, ka nevienu citu negrib, bet nekas jau neatliek; tā nu katru dienu kāds kandidāts nāk apskatīt, ko te var dabūt. Vakar bija īsta atvērto durvju diena 4 stundu garumā. Klausos, kādas prasības tiek uzstādītas, īstenas intervijas supercilvēkiem, bet darbs jau arī nopietns – dzīvot kopā ar nezināmiem cilvēkiem, no kuriem jāmēģina dabūt sajūta – der vai neder pāris minūšu laikā. Bet, kad atnāca tāda klusa meitene, kas savos 23 stājas dokturantūrā, viņa tika izsvītrota līdz ko aizvēra aiz sevis dzīvokļa durvis – no tādas, redziet, varot tikai kompleksos iedzīvoties!

Tikmēr man sākušās manas zobu sāpes – istaba  mantu pilna, krāmēju koferus. Tas nu reiz ir darbs, kas man neiet pie sirds. Itin nemaz!

Tādēļ atrodu citas nodarbes, piemēram, atrādīšu jums mākslu no Čelsijas galerijas – lego skulptūras un paklausīšos brīnišķīgās Jonsi dziesmas, kas piestāv lietainai dienai Bruklinā!

http://www.youtube.com/watch?v=PjM0hZcYqYI&feature=related

My roommates are looking for my replacer. At the beginning they said they didn’t  want anyone else but there is no choice; so there is somebody coming to check out the room every day and yesterday we had an open house during 4 hours. So I was sitting there and listening to the demands for the future roommate – real interviews for a superman! But the job is serious too though – to live with unknown people with whom one should feel if it would work out or not within a few minutes. But when a calm girl came who at her 23 is applying for PhD studies, they crossed her out of the list once she had left – she might be a reason to make them feel bad!

In the meanwhile, I have my toothache – my room is full of bags and stuff, I have to pack! This is a job I really don’t like. Not at all!

So I find other things to do, as to show you some lego art from a gallery in Chelsea and to listen to the wonderful songs by Jonsi – fit well for a rainy day in Brooklyn!

http://www.youtube.com/watch?v=PjM0hZcYqYI&feature=related

Advertisements

8 Responses to “Prasības/Demands”

 1. Kni January 19, 2011 at 15:57 #

  ak! Tā īrnieku meklēšana ir viena ellīga padarīšana. Kad vēl dzīvoju iepriekšējā dzīves vietā tā saucamo komunālo dzīvi, tad šāda “izklaide” notika visai regulāri un parasti Hitlera domas apmēru prasības bija tiem, kas it kā nāca dzīvot.
  Dzīvoklis mums tāds pabružāts bija. Sienām noplēstas tapetes un atstāts vecais krāsojums (manuprāt, varens skats un sajūta), tika uztverts ar deguna raukšanu un apzīmējumu: nu ja, jums te tāda.. hipiju dzīve. Es arī kādreiz trakoju. Lieki piebilst, ka to izteica 18 (!) vecs skuķis. Pardon, 8 gadus jaunāks skuķis, kurš vēl augstskolā nav iestājies man stāstīja par wild students life?!? Nopietna viņa esot. Nevis nopietna, bet caca, kas svaigi izlidojusi no vecāku ligzdas ar vecāku maksātajiem rēķiniem.

  Galu galā par jauno kaimiņu kļuva puisis, kurš studijā Dauka zīmēja multiplikācijas filmas. Degunu nerauca, iztēlojās, kā nokrāsot sienu un pielika pie sienas greznā rāmī ieliktu Vladimira Leščova zīmētu multiplikācijas filmas skici. Miers un harmonija.

  Lai veicas ar somu krāmēšanu. Zinu, nepatīkami.

  • elinaruka January 19, 2011 at 16:00 #

   labs stāsts :) paldies par atbalstu somu krāmēšanā – noteikti tikšu pie otrā sirmā mata :D

   • Kni January 19, 2011 at 16:03 #

    Ja man tikai divi būtu :D Divi sirmi mati 21. gadsimtā ir ekskļuziv :D

   • elinaruka January 19, 2011 at 16:07 #

    man liekas, ka viens pirms 30 ir jau pietiekami :D nu būs 2 :)

 2. Inese January 20, 2011 at 07:21 #

  Pēc stāsta par zobu sāpju līdzinieci somu kārtošanu ieliktā sarkanā lego cilvēka bilde ar pušu sprāgstošo galvu… šoreiz vizuāls salīdzinājums somu kārtošanai, ja?! ;)
  MOŽU GARU UN SPARU!!!

  • elinaruka January 20, 2011 at 07:53 #

   ho hoo, redzi, kā zemapziņa strādā – es par tik trāpīgu salīdzinājumu nemaz nebiju domājusi! bet paldies, kaut kā šis būs jāpaveic, uhh :)

 3. elina January 25, 2011 at 08:47 #

  nu šoreiz ne par rakstu, gribēju tik teikt, ka šis ir viens no visinteresantākajiem blogiem! Galvenais par fotogrāfiju, NY un dzīvi!
  Tā tik turpināt!
  Paldies!

  • elinaruka January 25, 2011 at 10:44 #

   Sirsnīgs paldies! esmu iekavējusi grafiku – ilgi nav rakstīts, bet tas visīsākajā laikā tiks labots :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: