Dienas kā šī/Days like these

8 Feb

Dienās, kā šī, ir vajadzīgas pārmaiņas. Mēģinu izrauties no savas čaulas, nomainīt pelēko debesjumu pret kaut ko gaišāku un iedvesmojošāku un galvenais – neļauties šīm ziemas krāsām iekļūt pārāk dziļi, kad optimismu nomaina nepamatoti un nevajadzīgi jautājumi par dzīvi.

Aizgāju ciemos pie māsas. Pareizāk, apciemoju viņas kaķi Otto, jo māsa pati bija darbā. Uzvārīju tēju, palasīju žurnālu, samīļoju kaķi. Un aizņēmos grāmatu – Ingas Ābeles “Kamenes un Skudras”. Ja uz laiku pazūdu, tad skaidrojiet to ar labo literatūru!

Un tad vēl savā tuvākajā apkārtnē atradu dzelteno krāsu. Uzēdīšu vēl kādu mandarīnu, uzgriezīšu skaļāk Sigur Ros un pieņemsim, ka drūmums būs aizdzīts gulēt.

***

In days like these, I need some changes. I try to get out of my shell, to change the grey sky for something brighter and more inspiring and the most important – not to let these wintery colors to enter too deep, so that my optimism gives the place for groundless questions about the life.

So I went to visit my sister. Well, actually I just saw her cat Otto as she was at her work. I made some tea, read a magazine, caressed the cat and borrowed a book – Latvian author’s Inga Abele latest novel. So if I’m missing for a while, it only means the book is good!

Then I found some yellow in my surroundings. Will eat some more clementines, will turn Sigur Ros louder and let’s say that the gloominess will go away.

Advertisements

5 Responses to “Dienas kā šī/Days like these”

 1. subjektivs February 8, 2011 at 11:34 #

  man šodien arī līdzīga pelēkuma sajūta.. plānoju doties mājup, iepirkt kādu mufinu pa ceļam, pagatavot ko gardu un paklausīties labu mūziku! :)

  • elinaruka February 8, 2011 at 11:35 #

   lai jauki un sirdī silti! ceru, ka mēs drīz satiksimies ar sauli sirdīs :)

 2. bp February 8, 2011 at 18:01 #

  man nav ne mazākās nojausmas par ko šis pelēkais vāvuļojums, jo šodien saule vai spieda acis ārā no pieres vidus…..elpu aizraujoša pavasara sajūta!!!!! veiksmi jums pārciest vēl to mazumu ziemas un lai drīz jau pavasaris :) (brauciet labāk uz Londonu smelties – te nemaz nav tik pelēks kā runā! :))

 3. Inese February 10, 2011 at 03:32 #

  atnāku mājās un jautāju sev: kurš dzēris no manas krūzītes? kurš sēdējis manā dīvānā un tv pulti nolicis nepareizajā vietā? – Otto pat ar aci nepamirkšķina, jo noteikti jau ir pabarots ar gardumiem…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: