Novērojumi. Trešā daļa/Observations. Part III

1 Mar

Šodien galvaspilsētā ievēroju sekojošas lietas. Cilvēki, es tai skaitā, acīm redzami priecājas par pavasara tuvošanos. Saule un smaidi, un saulesbrilles iet roku rokā. Tomēr pirmie saulesstari vēl nav atkausējuši rīdzinieku sirdis pietiekami, jo viņi acīm redzami izvairās un bēg no foto objektīva – tiklīdz mēģini kādu nobildēt, tā subjekts veicīgi novēršas. Šodien es gan novēroju visai aktīvu rosīšanos stacijas rajonā – izskatījās pēc kāda skolas uzdevuma. Kādā mājas darbā būšu arī es.

Vēl es pamanīju, ka pašai nenojaušot, esmu kļuvusi par žurnālisti. Nezinu, vai varu sevi vēl dēvēt par rakstošu fotogrāfi, jo nu jau to vien daru, kā skaitu dienas un taisu grafikus, vadoties no rakstu nodošanas termiņiem. Nav otrdienu vai sestdienu, ir termiņš. Un nu arī man pašai savs diktafons! :)

Savukārt, ja būtu šodien Ņujorkā, aizietu uz šo pasākumu, jo, lai gan termiņi ir, man nerakstās. Varbūt varētu iedvesmoties no citiem! Un jā, to, kas notiek Ņujorkā, es ik pa laikam apskatu… :) Bet nu pie darbiem!

P.S. kā nu bez tā – tomēr jāpiebilst, ka vakar ar māsu izspēlējām lielisku scrabble spēli latviski. Izlikām pilnīgi visus kauliņus, un es vinnēju tikai ar 2 punktu pārsvaru. Visnotaļ lieliska cīņa. Labāko vārdu starpā bija ķilava, ļipa un jucis :)

Today in the city, I noticed the following. People, including me, are visibly happy about the coming spring. The sun, smiles and sun glasses are belonging all together well. Nevertheless, the first rays of sun still haven’t melted the people’s hearts enough because they noticeably are avoiding the camera – once trying to catch someone in the street, one turns away immediately. Anyway, I saw some hustling around the train station today – many kids with cameras, it seemed like a photo school assignment. I looked rather interested, so I will be in someone’s homework! :)

I also noticed that I have accidentally become a journalist. I don’t know if I can still call myself a writing photographer because lately all I do is count the days not by their names but by the deadlines – there are no Tuesdays or Saturdays but the due days. Oh, I also have my own digital voice recorder! :)

If, on the other hand, I was in New York today, I’d go to see this – I might have the deadlines but it doesn’t mean I’m inspired. i could probably find some help there. And yes, I can’t help myself to check out New York’s events… :) Now, back to work!

P.S. of course, there is not a real post without a nice postscript – I played the best scrabble game in Latvian with my sister yesterday. We used all the letters and I won only with two points ahead – nice competition indeed! Some of the best words were sprat, scut and crazy :) In Latvian they are ķilava, ļipa and jucis.

 

 

Advertisements

2 Responses to “Novērojumi. Trešā daļa/Observations. Part III”

  1. Agnese March 1, 2011 at 14:41 #

    un kur/ kur tad esi žurnāliste? Apskatīt, palasīt, iepazīt var…? :)

    • elinaruka March 1, 2011 at 14:43 #

      nu štata vieta man nav nekur :) fotokvartals.lv šad un tad, to jau tu zini. bet, kad iznāks tagad “sastrādātais”, došu ziņu ;)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: